Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ubytování

Popis ubytování                   harrachov-050.jpg              harrachov-046.jpg

Pokud chcete prožít dovolenou  na klidném, krásném místě v lese nad Anenským údolím, ale zároveň v blízkosti lanovky, sjezdovek a centra města Harrachova, jste zde správně. Chata Labaika se nachází právě na tomto místě. Obklopena lesem, kde v létě rostou borůvky a houby přímo u chaty a v zimě nazouváte lyže a běžky hned před chatou na cestě k lesní Janově studánce, k vlekům a také do centra Harrachova..
       V chatě jsou čtyři apartmány se společnou kuchyňkou, celkem 19 lůžek. Společenská místnost s krbem a TV je v přízemí chaty. Zde se také nachází jídelna s vybavenou  kuchyňskou linkou s myčkou na nádobí, se dvěma velkými lednicemi,  mikrovlnkou, varnou konvicí,  troubou a čtyřplotýnkovou el.varnou deskou. Najdete zde nádobí pro 19 osob, dále také hrnce, pánve a ostatní nádobí potřebné  k vaření i stolování. Součástí přízemí chalupy je šatna se sušákem na obuv. Wifi je k používání zdarma.

Hned vedle vchodu je lyžárna. V létě je možné využít terasu s ohništěm  a posezením.V chatě jste sami, bez přítomnosti majitele. Domácí zvířecí mazlíčky neubytováváme.

    

 

Ubytování v chatě Labaika, rozmístění pokojů a lůžek.

Ubytování A -  se nachází v 1. patře, má dva  dvoulůžkové pokoje (A1 a A2), koupelnu se sprchovým koutem a WC, předsíň, v každém pokoji je TV.

Ubytování B - se nachází v 1. patře, má dva pokoje, jeden třílůžkový (B3), druhý dvoulůžkový (B4), koupelnu se sprchovým koutem a WC, předsíň, v každém pokoji je TV.

Ubytování C- se nachází ve 2. patře, má dva pokoje, jeden třílůžkový (C5), druhý dvoulůžkový (C6), koupelnu se sprchovým koutem a WC, balkon, v každém pokoji je TV.

Ubytování D -  se nachází ve 2. patře, má dva pokoje, jeden dvoulůžkový (D7) a jeden třílůžkový (D8), koupelnu s vanou a WC, v každém pokoji je TV.

 harrachov-050.jpgharrachov-065.jpgharrachov-044.jpgharrachov-068.jpg

 

Plánek ubytování

 

 

 

harrachov-057.jpg

     Pokoje v chatě jsou dvou a třílůžkové, vždy ke dvěma pokojům je koupelna s vanou nebo sprchovým koutem a WC. Pokoje jsou jednoduše zařízené, u některých pokojů je terasa nebo balkon, v každém pokoji je TV. Ubytování poskytujeme nejméně pro 4 osoby.